Nahrávám...

Divadelní ateliér pro věkové skupiny 6 – 9 let a 10 – 14 let

Od ledna se opět otevře divadelní ateliér pro dvě věkové kategorie pod vedením nové lektorky MgA. Alžběta Johanky Petrové.  Tématem společných setkávání bude objevování zázraků ať už v příbězích, které společně s lektorkou prožijete na základě strukturovaného dramatu nebo v samotné tvorbě. Cílem společných lekcí bude poznávání sebe i druhých, rozvoj fantazie a tvořivosti skrze dramatické techniky a cvičení. Dále se více napojíte na inscenace, které se v divadle Lampion v současnosti hrají a budete mít možnost setkat se s herci a loutkami. Nakonec společnou práci můžete doladit do jevištního tvaru a uvést na scéně divadla pro veřejnost.

Divadelní ateliér začíná od 8. ledna každé pondělí. Mladší skupina od 14:30 – 16:00 a starší skupina od 16:30 do 18:00.

V případě zájmu prosím vyplňte přihlášku na pokladně Divadla Lampion a nebo si ji stáhněte z našeho webu a vyplněnou ji na pokladnu přineste.

Na vaše dotazy ráda odpoví divadelní lektorka Alžběta J. Petrová novotna.eliz@seznam.cz.

Medailonek lektorky

Alžběta J. Petrová vystudovala divadelní dramaturgii a audiovizuální tvorbu v Opavě. Pracovala jako režisérka, dramaturgyně a pedagožka. Vydala dvě básnické sbírky Zastaveni (Klenov) a Rodiště (Dobrý důvod). V současnosti chystá dětskou knihu V břiše v nakladatelství Meander. Působí jako divadelní lektorka a metodička v Divadle Paměti národa a občas si zahraje v ojedinělém souboru Společnosti doktora Krásy v Divadle V Celetné.

$('.cookie-consent-why-but').hide();