Nahrávám...

Divadelní ateliér pro věkové skupiny 7– 10 let a 11 – 15 let

Od září se opět otevře divadelní ateliér pro dvě věkové kategorie pod vedením lektorky MgA. Alžběta Johanky Petrové.  Cílem společných lekcí bude poznávání sebe i druhých, rozvoj fantazie a tvořivosti skrze dramatické techniky a cvičení. Dále se více napojíte na inscenace, které se v divadle Lampion v současnosti hrají a budete mít možnost setkat se s herci a loutkami. Na konci školního roku společnou práci můžete doladit do jevištního tvaru a uvést na scéně divadla pro veřejnost.

Divadelní ateliér začíná od 16. září každé pondělí. Ateliér pro mladší skupinu bude probíhat v čase od 15:00 – 16:00 a pro starší skupinu od 16:25 do 17:55.

V případě zájmu vyplňte přihlášku na pokladně Divadla Lampion anebo si ji stáhněte z našeho webu a vyplněnou ji na pokladnu přineste nejpozději do 11. září. Počet dětí ve skupině je omezen, rozhoduje tedy pořadí přihlášených.

Na vaše dotazy ráda odpoví divadelní lektorka Alžběta J. Petrová novotna.eliz@seznam.cz.

Medailonek lektorky

Alžběta J. Petrová vystudovala divadelní dramaturgii a audiovizuální tvorbu v Opavě. Pracovala jako režisérka, dramaturgyně a pedagožka. Vydala dvě básnické sbírky Zastaveni (Klenov) a Rodiště (Dobrý důvod). V současnosti chystá dětskou knihu V břiše v nakladatelství Meander. Působí jako divadelní lektorka a metodička v Divadle Paměti národa a občas si zahraje v ojedinělém souboru Společnosti doktora Krásy v Divadle V Celetné.

$('.cookie-consent-why-but').hide();