Nahrávám...

Vinetú Vinetúú

Věhlasný příběh z Divokého Západu, jak jej popsal ve svých knihách Karel May doznal mnoha dalších úprav a změn především díky filmům a televizním seriálům. Náš soubor se pokusí přiblížit co přinesla civilizace a stavba železnice a jak ovlivnila život Apačů, ale též Komančů a zálesáků. Inscenace v deseti obrazech se střídavě odehrává v apačském sídle a táboře stavitelů železniční trati, jednou zabrousíme i do tábora Komančů. Hra je zpestřena devíti písněmi a dvěma velmi chabými a krátkými pokusy o tanec. Inscenace je převážně nevážná, místy skoro veselá, ale ne pořád.

Hrají : Martin Zapletal, Jakub Říman, Jan Schwaller, Marie Neumanová, Petra Voigtová, Katka Brouk, Roman Dostál, Radek Pištora/Stavros Mavromatidis

DS Amartum (dříve Ochotníci Jižní Město)

Vznikl na podzim roku 2016 při KC Zahrada Jižní Město. Soubor hraje zatím pouze vlastní tvorbu z pera autora, režiséra a předsedy spolku Vlastimila Neklapila. Máme na kontě tři hry pro dospělé, dvě pohádky a jedno vánoční pásmo. V souboru účinkuje 15 hereček a herců převážně mladého až velmi mladého. Hrajeme po vlastech českých i na různých scénách v Praze.

 

Nejbližší termíny:

$('.cookie-consent-why-but').hide();