Nahrávám...

Příběhomat - Off program

Pohádková rošáda pro rodiny s dětmi, pro ty, kterým se fantazie točí na kole štěstí a mají chuť hrát (si) a vyhrát ten nejkrásnější příběh. Vašimi průvodci budou Markéta Holá a Justin Svoboda ze Storytelling o.s.

Cestovali jste někdy do pohádky? To se takhle nalodíte v nějakém bezpečném přístavu a potom plnou parou vpřed! Výletní lodí přímo doprostřed příběhu, kde se musíte rozhodovat z vteřiny na vteřinu, jak to bude dál. Překonáte spolu s hrdiny přívaly vln, mořské bouře i útoky příšer z hlubin. A může se stát, že vás na konci bude čekat poklad! A jaký že vlastně je? Ten nejlepší, co můžete mít, protože je přesně podle vašeho přání. Že vám to nezní jako známá pohádka? To je pravda, protože to, co uslyšíte, je pohádka úplně nová, která ještě nespatřila světlo světa a vznikne přesně v okamžiku, kdy se všichni potkáme.

Storytelling je specifická divadelní disciplína, která využívá mnoha druhů cvičení, her a především představivosti vypravěčů, kteří jsou zároveň autory a interprety příběhu.Vyprávíme všichni a často. I tuto schopnost můžeme ovšem jako každou jinou rozvíjet, zdokonalovat a používat. Ze schopnosti se může stát umění. Takto definujeme disciplínu zvanou oním mezinárodní slovem storytelling. Je to návrat a znovuobjevování hluboce zakořeněné tradice vyprávění. Je to ta nejpřirozenější lidská činnost i umění zároveň. 

Další zajímavé informace naleznete na webu www.story-telling.cz

Nejbližší termíny:

$('.cookie-consent-why-but').hide();